ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 06.02


Облрада не дозволила будівництво нової багатоповерхівки в історичному центрі Полтави

Будинок у Полтаві, на Пилипа Орлика, 10, лишиться у власності громади Полтавщини – це майно обласної ради. Зводити багатоповерхівку тут наразі не дадуть. Таке рішення депутатів облради, прийняте ними 5 лютого.

На черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном було розглянуто питання про приватизацію під забудову комунальної будівлі за адресою: вулиця Пилипа Орлика,10. 

Депутати зняли це питання з голосування, детально розібравшись у ньому. Цьому сприяла й активна позиція громади. Долучились активісти, які виступають за збереження історичної спадщини Полтави. Рішення лишити історичний будинок у власності громади, втім - тимчасове, боротьба за шмат землі у центрі міста ще попереду.

"Завдяки нашим із представниками депутатського корпусу зусиллям та, звісно, вашій підтримці, сім членів комісії (тобто більшість) проголосували проти приватизації. Окрема подяка владиці Федору, який долучився до відстоювання цінного об'єкту культурної спадщини", - повідомили у соцмережі представники неурядової громадської організації "SavePoltava". І додали: "Тільки швидка та різка реакція громадянського суспільства, яка є чітко сформульованою, підкріплена експертною оцінкою і користується підтримкою представників депутатського корпусу, можуть допомагати позитивно вирішувати питання збереження архітектурної спадщини". 

влада, облрада, забудова, скандал, спадщина, архітектура

За темою:

  • Кілька сотень полтавців протестували проти забудови Прирічкового парку
  • Біля парку "афганців" зведуть нові багатоповерхівки
  • Територію навколо готелю "Турист" забудують
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.