ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 01.01


Обмеження для автомобілістів вступили в дію

Відсьогодні вступило в дію обмеження максимальної швидкості в українських містах до 50 км/годину. Проте це — не єдина новація, запропонована урядовцями для автомобілістів.

Планується також, що допустиме перевищення швидкості зменшиться до +10 км/год, тобто вдвічі. Таким чином, максимально допустима швидкість в населених пунктах України стане такою ж, як в багатьох європейських країнах. Це обмеження встановлене на основі рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо адекватності реакції людини на різних швидкостях в екстремальних ситуаціях.

Однак це — не єдина новація для автомобілістів. У Правила дорожнього руху ввели ще деякі зміни. За перевищення встановленої швидкості більш ніж 50 км/год у межах населеного пункту доведеться сплатити 3400 грн (раніше —  510 грн). Залишення місця ДТП вартуватиме так само, але ще й з можливим позбавленням права керування автівкою до півроку.

Особа, що не має прав, заплатить за керування транспортним засобом 10 200 грн, а якщо попадеться повторно протягом року, це коштуватиме їй від 40 800 грн (до цього — лише 510 грн). А якщо вже позбавлений права керування водій захоче знову сісти за кермо, то за оновленими Правилами викладе за це 20 400 грн, а повторний штраф складе понад 40 тисяч.

дорога, безпека, транспорт, швидкість, ПДР, штраф

За темою:

  • У Полтаві затримали таксиста-наркомана, давно позбавленого автомобільних прав
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.