ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 17.10


Обов'язки голови Карлівської РДА виконує Сергій Барилко

Після скандального звільнення очільника Карівської райдержадміністрації Сергія Костенка виконання обов'язків голови РДА покладено на керівника апарату Сергія Барилка.

Деталі скандального звільнення ми з“ясували у керівника апарату Полтавської облдержадміністрації  Миколи Білоконя.

Він з нами і підримував контакт постійно, оскільки Сергій Борисович (Костенко) то хворів, то був чимось зайнятий. В пана Косоенка було дуже багато протиправних дій, які протирічили Конституції та посадовим інструкціям. І взагалі, до нього було дуже багато питань. Ми підготували матеріали і направили в Національне агенство державної служби. Вони на комісії розглянули питання і ухвалили рішення рекомендувати Президенту підписати розпорядження про звільнення Костенка. Це питання піднімалося вже рік тому. Костенко висновків не зробив, з головою обласної адміністрації на контакт не йшов, ухвалював свої рішення. Подавав в суд на рішення обласної адміністрації, які суд потім скасовував,

- пояснив Микола Білокінь.

 

Проблемою Сергія Костенка Микола Білокінь назвав невиконання своїх посадових обов'язків як очільника Карлівської РДА в тій мірі, в якій були покладені на нього Конституцією та Президентом.

До того ж, питання до Костенка були й з боку правоохоронних органів.

Карлівка, Сергій Костенко

За темою:

  • Зеленський призначив в. о. голови Полтавської ОДА замість Синєгубова
  • Замість Якименка обласну податкову очолив прикарпатець Огерук
  • На Полтавщині - новий очільник поліції
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.