ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 17.03


Обраний від ОПЗЖ полтавський депутат склав повноваження

Депутат міськради, обраний від ОПЗЖ, написав заяву про складання із себе депутатських повноважень. Це рішення підтримали депутати міської ради й ТВК.

 

15 березня 2024 року відбулося засідання Полтавської міської ТВК. Більшістю голосів комісія підтримала складання депутатських повноважень Євгена Момонта.

Ще 12 лютого Момонт написав заяву про відмову від депутатства. 23 лютого це рішення підтримали на сесії Полтавської міської ради. І зрештою, це рішення затвердила територіальна виборча комісія.

Євген Момонт був обраний депутатом в Полтавську міську раду по списку партії ОПЗЖ. У червні 2021 року разом із колегою Тетяною Годяк він фактично перейшов у лави опозиції до тодішнього міського голови Олександра Мамая.

Після складання повноважень ТВК мала б обрати наступного депутата за черговістю замість Момонта, проте не у цьому випадку, оскільки ОПЗЖ - вже заборонена в Україні партія.

Відтепер із 42 обраних депутатів Полтавської міської ради фактично залишилися працювати 39. Без мандатів залишилися двоє депутатів, обраних від ОПЗЖ і один — від "Слуг народу".

влада, міськрада, ОПЗЖ, депутатство, Євген Момонт

За темою:

  • На покіс трави та прибирання вулиць влада Полтави хоче витратити майже 15 мільйонів
  • Облрада звернеться до Мінкульту за дозволом демонтувати Монумент Слави у Полтаві
  • Полтаву визнали "непрозорим" містом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.