10:00 01.05
На трасі під Лубнами збили козулю: тварину рятують ветеринари
На Полтавщині лісівники ДП «Ліси України» спільно з поліцейськими та ветеринарними фахівцями надають допомогу самцю козулі європейської, який отримав важкі травми внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Інцидент стався рано-вранці на швидкісній трасі поблизу Лубен.
Водій автомобіля, який здійснив наїзд на тварину, залишив місце події.
Поранену козулю на проїжджій частині виявили поліцейські, після чого було оперативно залучено єгерську службу Миргородського надлісництва Слобожанської філії.
Фахівці транспортували тварину до ветеринарної клініки, де їй надали невідкладну допомогу.


Ветеринари зупинили кровотечу, обробили та зашили рвані рани, наклали шину, ввели знеболювальні препарати та провели первинне обстеження. Стан тварини оцінюється як стабільно важкий.
Після надання першої допомоги козулю перевезли до вольєрного господарства, де їй забезпечили умови для подальшої реабілітації та нагляду. За словами фахівців, прогноз на відновлення обережно позитивний. Наразі тварина перебуває під постійним наглядом ветеринарів і лісівників.
Додаток для Android




