ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:16 21.09


Обвинуваченого у хабарництві суддю Лазюка оштрафували за неявку до суду

Полтавський районний суд визнав неповажними причини неявки на засідання обвинуваченого Сергія Лазюка та призначив йому сплатити штраф 1600 гривень.

21 вересня 2017 року колегія вже вкотре не могла розпочати розгляд справи. Спеціалізована антикорупційна прокуратура звинувачує суддю Дзержинського районного суду міста Харкова Сергія Лазюка в отриманні 800 доларів хабара за рішення щодо примусового виселення іншої особи з житла. 21 січня 2016 року він був затриманий правоохоронцями "на гарячому".

Потім вийшов під заставу, а тепер — не з’являється на засідання.

Сторона захисту надіслала клопотання про перенесення судового засідання у зв’язку з тим, що вони оскаржують в апеляційній інстанції усну ухвалу колегії.

Заслухавши доводи прокуратури, колегія у складі головуючої судді Людмили Стрюк, Ольги Путрі та Ігоря Кіндяка визнали причини неявки обвинуваченого в суд неповажними. Згідно з ухвалою Сергій Лазюк повинен сплатити штраф у розмірі одного прожиткового мінімуму, що становить 1600 гривень.

Застосування запобіжних заходів – затримання чи обмеження волі професійного судді застосовується лише після отримання рішення від Вищої ради правосуддя. В даному кримінальному провадженні згода не отримувалась. Винесення сьогоднішньої ухвали дає нам підстави для такого звернення. Будемо подавати документи, щоб обмежити його конституційні права

 — прокоментував Олексій Скибенко, прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Також суд проінформує кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Полтавської області щодо повторної неявки без поважних причин адвоката Олексія Кучера для вирішення питання про притягнення його до дисциплінарної відповідальності. 

Сергій Лазюк, кримінал, суд, САП, корупція, хабар

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.