ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 13.01


Очільницю дитячої лікарні відсторонили від роботи

Полтавська влада систематично виділяла кошти на потреби міської дитячої лікарні, втім ремонт тут здійснили за кошти, зібрані волонтерами. Нині по даному факту триває службове розслідування, очільницю звільняють.


Сьогодні, 13 січня, у Полтавській міськраді відбувся брифінг спеціальної комісії щодо розслідування, пов'язаного з ремонтом відділення онкогематології міської дитячої клінічної лікарні. На ремонт матері померлих від онкозахворювань дітей збирали кошти у соціальних мережах, інформує Зміст.

Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Нестуля повідомила, що у 2019 році на заміну вікон у всій лікарні з міського бюджету було виділено близько 1,6 млн грн, утім, ремонт тут здійснили за кошти, які надали волонтери.

Окрім того, у минулому році на потреби дитячої клінічної лікарні спрямували з бюджету майже 14 млн грн, а керівниця медичного закладу Лариса Савченко, мовляв, не говорила про необхідність ремонту. 

Нині триває службове розслідування, у зв'язку з чим очільницю Полтавської міської дитячої клінічної лікарні керівники галузі (себто, чиновники) відсторонили від обов’язків. Контракт із Савченко укладений до березня 2020 року. Після його розірвання влада має бажання оголосити конкурс серед претендентів на посаду та обрати нового директора. 

На жаль, чиновники не коментують те, чому про збір коштів вони згадали саме у січні, коли більшість волонтерських робіт вже виконано. І яка необхідність звільняти очільницю закладу саме зараз, а не дочекатися завершення терміну дії контракту — за два місяці.

влада, лікарня, посада, скандал, гроші

За темою:

  • За втечу з психлікарні суд призначив іноземцю арешт на шість місяців
  • У ДТП на Полтавщині травмувався велосипедист
  • У Полтаві стався конфлікт між директором лікарні та представниками омбудсмена
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.