ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 19.05


Очільник області розкритикував роботу Мамая

Сьогодні, 19 травня, під час пресконференції начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін заявив, що його не влаштовує робота міської ради і міського голови Полтави.

 

Лунін пояснив, що така його позиція пов'язана з тим, що в місті не працює громадський транспорт, вулиці не прибираються, а також не виконується ямковий ремонт доріг.

 — Мене не влаштовує вся робота Полтавської міської ради загалом. Це нормально, що в нас немає транспорту зараз на вулицях? Мер (міський голова Олександр Мамай — прим. ред.) замість того, щоби робити свою справу, робить якісь голосування в телеграм-каналі. Треба не голосування робити, а проводити перемовини, визначати економічно обгрунтовані ціни. Чому в Харкові працює міський транспорт? Паливо знаходять, а в нас посилаються, що не можуть знайти. Я впевнений, що зараз йдуть перемовини щодо ціни і поки не буде визначена ціна, яка буде влаштовувати перевізника, мер не домовиться і вони не запустять транспорт. Мене не влаштовує, що вулиці не прибираються. Мене не влаштовує, що не робиться ямковий ремонт на вулицях, — заявив Лунін.

За його словами, голові районної військової адміністрації поставили завдання щодо контролю питань, які на сьогодні є в місті. Дмитро Лунін також висловив готовність звернутися до прокуратури, якщо ОВА вбачатиме порушення законодавства у рішеннях міської ради.

скандал, влада, корупція, війна, міськрада, транспорт, гроші

За темою:

  • Підприємці можуть отримати часткову компенсацію за придбаний генератор
  • ОВА оновлює Стратегію регіонального розвитку Полтавщини
  • Під час війни облрада купує службовий електрокар майже за два мільйони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.