ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 14.12


Одна представниця Полтавщини написала диктант національної єдності без помилок

На Першому каналі Українського радіо назвали переможців цьогорічної акції - знавців і поціновувачів української мови. Лише одна представниця Полтавщини здобула перемогу і написала диктант без помилок.

Із Полтавської області єдиним переможцем стала мешканка селища Білики Алла Нішкур.

За словами організаторів, цьогорічний радіодиктант вразив міжнародними горизонтами — є навіть переможець із Туреччини.

Наше завдання, як Суспільного мовника, плекати, поширювати та культивувати любов до українського слова, бажання вчитися і вдосконалювати українську мову. Велика кількість листів із Донецької та Луганської областей показує актуальність та затребуваність українських проектів на прифронтових територіях. Радіодиктант об’єднав і нас: філії Українського радіо долучилися як до написання радіодиктанту, так і вмикалися в прямий ефір протягом програми

 — зазначив наголосив генпродюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.

Українське радіо отримало 28 999 листів від різних людей із України та всього світу.  Вік найстарших учасників диктанту сягнув 96 років, повідомляє UA:Українське радіо.

До списку переможців XVII радіодиктанту національної єдності увійшли учасники з різних областей України. Найбільше людей, котрі без помилок написали диктант, виявили у Київській, Львівській та Донецькій областях.

радіо, єдність, мова, диктант, підсумки

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.