ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 27.09

P


Офісні крісла: головні моменти вибору

Робоче місце працівника офісу має бути зручним для виконання обов’язків. За комп’ютером середньостатистичний офісний працівник проводить не менше 5 годин на день.

 

Робоче місце працівника офісу має бути зручним для виконання обов’язків. За комп’ютером середньостатистичний офісний працівник проводить не менше 5 годин на день. Тобто від того, наскільки зручними будуть офісні крісла, залежить продуктивність праці.

Звісно, можна приділяти увагу багатьом моментам, але консультанти інтернет-магазину Home Club виділяють лише 5 головних. Серед таких чинників:

  • особливості використання;
  • матеріали;
  • механізм;
  • зріст та вага користувача;
  • додаткові деталі.

На кожному з моментів необхідно зупинитися більш детально.

Ціль застосування, матеріали та механізм

Попри свою назву, офісні крісла застосовуються не лише офісними компаніями. Їх можна застосовувати навіть вдома. Конструкція обирається в залежності від особливостей застосування. Наприклад, якщо доводиться працювати за комп’ютером чи тривалий час грати в ігри, конструкція спинки та сидіння має бути ортопедичною. Така особливість знижує навантаження на спину та шию.

Крім спинки та сидіння необхідні підлокітники. Вони дозволяють знизити навантаження на плечовий пояс.
На особливу увагу заслуговує і матеріал обшивки. Він має бути практичним та витримувати чималі навантаження. Крім того, поверхня має легко очищуватись. Серед найбільш популярних варіантів: тканини, шкіра чи екошкіра, сітка. У кожного з матеріалів є власні переваги та недоліки.

Інші особливості вибору

Сучасні офісні крісла можуть змінювати свою форму в залежності від антропометричних даних користувача. Найдешевші моделі регулюються тільки за висотою із допомогою гідравлічного ліфта. Крім того, є примітивний механізм налаштування положення спинки.

Дорожчі крісла оснащені більш складними механізмами. Спинка в них може розкладатися навіть до лежачого положення. До того ж є механізми фіксації в різних положеннях. Також регулюється положення підлокітників.

Найпростіший варіант – випробувати офісне крісло під себе. Але навіть якщо такої змоги немає, тонкі налаштування хороших меблів дозволяють за кілька секунд пристосувати їх під працівника будь-якого зросту та комплекції. Саме такі офісні крісла пропонує Home Club.

офіс, меблі, крісла

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.