ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 20.05

P


Огляд найкращих мобільних додатків букмекерських контор

Читайте наш рейтинг топових мобільних додатків найкращих букмекерських компаній, котрі належать до числа легальних учасників та є лідерами на сьогодні.

 

Мобільні додатки кращих букмекерів

Пропонуємо вашій увазі наступний огляд від сайту Stilbet.su. Це рейтинг топових мобільних додатків найкращих букмекерських компаній, які є лідерами на сьогодні. Перелічені компанії належать до числа легальних учасників на ринку послуг у сфері букмекерських ставок.

Перша сходинка належить БК 1xstavka. Цей додаток дає можливість користуватися офіційним сайтом цієї компанії сучасними гаджетами Android та iOS. Розробники контори надали змогу гравцям робити ставки у будь-якому місці у будь-який час. Серед функціональних можливостей треба відмітити:
 - багату лінію спортивних подій;
 - окрема лінія для Live-ставок;
 - наявність конструктора надає унікальну можливість самостійно формувати пари для парі на підставі ігор, серед учасників, які не зустрічаються поміж собою.

Надання повноцінного ігрового сервісу надає любителям спортивних ставок всі необхідні заходи для гри через смартфон чи планшет.

Мобільний додаток БК Winline займає другу позицію. Програма має список подій, розпис матчів та досить непогані коефіцієнти. Окремо відмітимо відсутність будь-якої реклами та непотрібної інформації, яка часто відволікає користувачів та нервує їх. По своїм функціональним можливостям мобільний додаток надає клієнтам стандартний набір послуг для здійснення ставок, поповнення електронного гаманця та отримання грошового виграшу.

Третю позицію займає БК Parimatch. Цей додаток для мобільних пристроїв з'явився у компанії Parimatch відносно недавно. Він доступний для завантаження на мобільні пристрої Phone/Pad та App Store. Додаток має функціональні відмінності, які полягають у наступному:
 - фільтр сортує ігри за типом ставок;
 - рядки мають підсвічування;
 - банери повідомляють вболівальників про найвідоміші наступні матчі.

Основні відмінності додатка БК Pari Match полягають у спрощенні інтерфейсу з метою підтримки швидкодійної роботи програми.

бізнес, геймінг, букмекерство

За темою:

  • Убивць двох полтавців засудили до довічного увязнення
  • Жеваго йде з посади гендиректора "Ferrexpo"
  • Арештоване підприємство "Кременчукм'ясо" продають за 92 мільйони
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.