ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 20.02


Окружна виборча комісія на Полтавщині розпочала роботу з порушення. ВІДЕО

Вчора, 19 лютого, в Карлівці відбулось перше засідання окружної виборчої комісії №149. Серед 40 членів ОВК, на засіданні були та склали присягу лише 24, отже, комісія не набула повноважень. 

Згідно з частиною 2 статті 26 Закону України "Про вибори Президента", повноваження окружної виборчої комісії починаються з моменту складення присяги не менш як двома третинами її складу, визначеного при її утворенні, на її першому засіданні, яке проводиться не пізніш як на другий день після дня прийняття рішення про її утворення і скликається її головою.

Згідно з постановою ЦВК №331, ОВК №149 налічує 40 членів комісії. Засідання провели 19 лютого о 16:00, на ньому були присутні та склали присягу 24 члени ОВК. На зауваження спостерігача "ОПОРИ" відносно порушення вимог Закону, голова ОВК Ольга Алдошкіна повідомила, що у відсутніх є поважні причини.

"Багато членів комісії з інших міст – Києва, Полтави. Вони не можуть в такий строк бути присутніми на засіданні",  – повідомила голова ОВК.

"Згідно із Законом, ОВК №149 набула би своїх повноважень при складанні присяги 27 членами комісії. Наразі ж комісія не має законних підстав задля початку своїх повноважень", – зауважив координатор "ОПОРИ" в Полтавській області Костянтин Донченко

вибори, ОВК, Карлівка, ОПОРА, закон, порушення

За темою:

  • Переможці виборів в ОТГ Полтавщини: перші результати
  • На Полтавщині готуються до чергових виборів
  • Розпочався виборчий процес у шести громадах Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.