ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 03.09


Оксанченко став найкращим асом на чеському авіашоу

Звання кращого пілота на авіашоу "Czech International Air Fest-2018" виборов полковник Повітряних Сил Збройних Сил України з Миргорода Олександр Оксанченко.

 

Попри несприятливі погодні умови, за підтримки льотного та інженерно-технічного складу заступник командира з льотної підготовки 831-ї бригади тактичної авіації підтвердив свій блискучий рівень професійної майстерності. Протягом майже 13 хвилин він демонстрував віртуозне виконання складних льотних фігур.

У минулому році Олександр Оксанченко на цьому ж авіапоказі виборов приз "За бездоганний кращий динамічний показ", а роком раніше був визнаний найкращим за виконання фігур вищого пілотажу.

На рахунку полтавського аса – близько двох тисяч годин польотів та світове визнання. Нині він навчає молодих пілотів та представляє Україну на міжнародних показах.

У змаганнях, що вже чверть століття проходять на початку серпня в місті Градець Кралове, цього року взяли участь пілоти з України, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Латвії, Польщі, Словенії, Сербії, а також господарі шоу — чехи.

Наша країна була представлена двома літаками: винищувачем Су-27 та військово-транспортним судном Іл-76.

авіашоу, Чехія, Олександр Оксанченко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.