ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:04 22.01


Октябрська райрада у Полтаві першою в області перейшла на систему "ProZorro"

Октябрська районна в місті Полтаві рада перейшла і вже здійснила закупівлі у системі "ProZorro". Дана система унеможливлює корупційну складову при електронних торгах, а також допомагає зекономити бюджетні кошти.

Октябрська райрада завдяки електронній системі "ProZorro", провела торги
на придбання 1200 літрів бензину А-95 на лютий і березень цього року. Заплановані витрати становили 24 600 гривень. До торгів долучилися п'ять учасників: ТОВ "Торговий дім Автотранс-Ойл", ТОВ "БЕССОЛ", ТОВ "Консалт-Холдінг", ТОВ "Торговий дім "АВІАС" та ТОВ "ТОТ БУД". Найвигіднішою виявилася пропозиція ТОВ "Торговий дім Автотранс-Ойл" – 21 468 гривень. Зекономили 3 132 гривні з бюджету.

Роман Чабановський, голова Октябрської райради, зазначив:

Раніше районна рада купувала паливо за середньою ціною, яку пропонували автозаправки. Завдяки сьогоднішнім торгам райрада закупила паливо дешевше. Людина фізично не може все проконтролювати і відстежити, де пропонують найнижчу ціну, а завдяки електронній системі це стало можливим. "ProZorro" дозволяє не лише економити кошти, а й виключає корупційну складову у здійсненні закупівель. Ми плануємо усі подальші закупівлі проводити через цю систему.

Нагадаємо, що "ProZorro" – це система державних закупівель, основна її ціль - забезпечити прозоре та ефективне витрачання державних коштів та запобігти корупції завдяки громадському контролю та збільшенню кількості постачальників.

Октябрська районна у місті Полтаві рада перша в Полтавській області перейшла на систему електронних закупівель "ProZorro".

Лесь ГАВРИЛОВ

Октябрська райрада, райрада, Чабановський, торги, тендер, ProZorro

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.