ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:40 09.01


Октябрський райсуд Полтави вдруге відмовився від справи Мамая

Сьогодні, 9 січня, Октябрський районний суд Полтави мав обрати запобіжний захід очільнику Полтавської громади Олександрові Мамаю та розглянути клопотання про його відсторонення від посади. Проте, цього не відбулося.

 

Голова суду вдруге підготував подання Полтавському апеляційному суду про зміну підслідності, бо не має слідчих суддів, які можуть взятися за судочинство у цій справі.

Напередодні Полтавський апеляційний суд ухвалив рішення залишити матеріали справи голови Полтавської громади в Октябрському суді. Сторона обвинувачення виступала проти цього: прокурор та слідчий СБУ вважають, що необхідно змінити підслідність і передати матеріали до іншого суду.

Натомість суддя Лариса Хіль 6 січня ухвалила рішення про відмову передати матеріали справи голови Полтавської громади з Октябрського суду до іншого суду. 

Як наслідок, із 3 січня обидва клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу та відсторонення голови Полтавської громади залишилися нерозглянутими, бо шестеро суддів Октябрського районного суду Полтави не змогли взятися за справу.

Нагадаємо, що керівники шкіл та садочків міста отримали по примірнику звернення на підтримку Мамая від управляння освіти й до 9 січня вчителі та працівники шкіл мали їх підписати. Це означає, що ініціатива збирати підписи належала працівникам міської ради, а не підписантам звернень. Основна суть звернення – згадування здобутків міського голови та пропозиція поручитися за нього, якщо суд обере запобіжний захід у вигляді особистої поруки.

суд, СБУ, влада, скандал, Олександр Мамай

За темою:

  • "Ватний" пенсіонер із Полтави отримав умовний термін
  • Апеляційний суд не знайшов підстав для арешту Мамая
  • Справа Мамая: суд відмовився відсторонити міського голову від посади
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.