ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 26.02


Олег Синєгубов: "Ми знищили корупцію в ОДА"

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов 26 лютого зустрівся з представниками ЗМІ, де відзвітувався про перші сто днів роботи на посаді та відповів на запитання журналістів.

Основні тези нового очільника області — у цьому матеріалі.

 — З першого дня роботи на посаді мені пропонували "домовитись", — зізнався Олег Синєгубов. Казали — так довше пробудеш на посаді. Але наша мета — навести лад в області. Це складнний шлях, але ми його пройдемо, і пройдемо разом.

Наведення порядку в області, проведення аудиту ефективності та законності рішень попередньої влади, нещадна війна з корупцією та створення умов для залучення інвестицій на Полтавщину, – основні завдання, які голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов отримав від Президента і Прем’єр-міністра. Про це він повідомив на пресконференції з приводу перших 100 днів на посаді.

 — Із першого мого робочого дня розпочався аудит. Було проведено 150 перевірок за всіма напрямками, деякі тривають і зараз. За нашими висновками вся система роботи в адміністрації була неефективною: була побудована на процес, а не на результат, – повідомив Олег Синєгубов. 

Для прикладу очільник області розповів про роботу департаменту будівництва, містобудування та архітектури, керівництво якого в листопаді 2019 року звільнилося якраз у період активної фази добудови різних об’єктів. 

 — У результаті чого із 180 мільйонів гривень, наданих ДФРР, було використано лише 80 мільйонів, 20 мільйонів залишилися перехідними, а 80 область фактично втратила, – розповів голова Полтавської ОДА. – Роботу департаменту будівництва яскраво ілюструє ЦНАП, який будується за вікном. За три місяці було зроблено більше, ніж за рік, — зазначив Синєгубов.

За результатами аудиту роботи Полтавської облдержадміністрації до правоохоронних органів надійшло кілька десятків обгрунтованих заяв.

Голова Полтавської ОДА вважає найголовнішим завданням на посаді – подолання корупції. За його словами, корупція має не лише економічний характер, а й політичний. Її політичний характер яскраво прослідковувався під час провокацій у в Нових Санжарах.

 — За протестантами стоять певні бізнес- та політичні угрупування. Вони бояться втратити прибутки, які раніше постійно отримували від корупційних схем. І прагнуть дестаблізувати ситуацію, але ми не допустимо цього, – повідомив Олег Синєгубов.

На пресконференції Олег Синєгубов поінформував ЗМІ про сучасний стан справ із перебуванням евакуйованих із Уханя у медцентрі "Нові Санжари".

 — Ситуація в Нових Санжарах повністю контрольована, жителі цього населеного пункту й області – в повній безпеці. За цими заворушеннями стояли деякі люди, деякі навіть політичні сили, що намагалися дестабілізувати ситуацію. Нині тиждень обсервації майже минув. Люди перебувають під постійним наглядом, він здійснюється цілодобово. Люди під постійним наглядом. Загроз немає, вважає очільник області.

 

влада, ОДА, пресконференція, Олег Синєгубов

За темою:

  • В облраді з'явилися два нових депутати
  • На Полтавщині після перевірки визнали непридатним кожне п'яте укриття
  • Сума збитків, завданих довкіллю Полтавщини, становить понад 878 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.