ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 28.11


Олег Синєгубов: "Реконструкцію кардіодіспансеру та будівництво ЦНАПу необхідно завершити вчасно"

Також губернатор зазначив, що всі кошти ДФРР, виділені на проєкти, мають бути 100% використані до кінця року.

Про це йшлося під час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку Полтавської ОДА.

Як зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, у 2019 році обсяг фінансування з ДФРР для Полтавської області склав 190,7 млн грн. Із них 165,8 млн грн – кошти регіонального фонду й 24,9 млн – кошти спецфонду.

Зазначені кошти були передбачені на 5 проєктів: капітальний ремонт та термомодернізацію ліцею майбутнього в Омельницькій ОТГ, реконструкцію спортзалу в Демидівській ЗОШ, реконструкцію кардіодиспансеру в Полтаві та ЦНАПу в обласному центрі, будівництво спортивного залу в Ромоданівській ЗОШ.

Т.в.о. директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Слободян додав, що всі проєкти фінансувалися в 2018 році. Враховуючи їхню масштабність та соціальну важливість, комісією було визначено їх як перехідні на 2019 рік і кошти ДФРР спрямувати в повному обсязі на виконання робіт по цих ініціативах.

"Нині використано 54 млн 581 тис. грн із передбачених 165,687 млн грн",

– сказав Олександр Слободян.

Олег Синєгубов наголосив, що всі кошти до кінця року потрібно освоїти, а будівництво завершити вчасно. Це стосується як кардіодиспансеру, так і ЦНАПу.

"Це наша з вами відповідальність. З нас спитає громада. Зустрічайтеся з підрядниками, нехай докладають максимум зусиль, щоб кошти були освоєні. Буду запитувати по кожному об’єкту. І не пройде та історія, коли ми скажемо, що вони надійшли запізно. До кінця тижня, зокрема по ЦНАПу, надайте план освоєння коштів та виконання будівельних робіт. Всі кошти ДФРР, виділені на проєкти, мають бути 100% використані до кінця року",

– сказав Олег Синєгубов.
 

гроші, влада, Полтавська ОДА, Синєгубов

За темою:

  • Премія Вернадського: в облраді назвали імена лауреатів
  • Жінка намагалася розрахуватися у магазині фальшивкою
  • Полтавцям "турботливо" роздали понад мільйон гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.