ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 14.09


Олег Синєгубов відстоюватиме свою честь і гідність у суді

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов звинуватив телеканали, пов'язані з народним депутатом від ОПЗЖ та кумом Путіна Медведчуком, в "атаці замовними матеріалами" та позивається до суду.

Про це Синєгубов на писав на своєму офіційному каналі в «Телеграм».

 — Уже кілька тижнів на мене триває справжня атака замовними матеріалами. Маніпулятивна, цинічна, брехлива з єдиною метою – очорнити. Ця атака здійснюється з відомих медіаресурсів, що належать одному власнику, який має зв'язок з Російською Федерацією і бізнес у цій державі, - йдеться в повідомленні. 

На думку Синєгубова, абсурдність тем, що висвітлюються, їхня періодичність, і загалом така увага до мене говорить лише про одне – про замовний характер цих матеріалів. 

 — Я звик не звертати уваги на ці дурниці. Але багато людей таким чином вводять в оману. Дезінформують щодо реальної ситуації в області, про те, що робить влада. І це стосується не лише мене, а всієї команди, яка тут працює, всіх полтавців. Тому я вимушений відстоювати і захищати свої честь, гідність і ділову репутацію у суді. Наразі готуються відповідні позови, — зазначив голова Полтавської ОДА.


Він нагадав, що дуже відкритий до ЗМІ: свого часу прибрали броньовані двері перед кабінетом голови ОДА в усіх сенсах.

Місцеві журналісти і не лише знають, що з мого боку не було жодної відмови у інтерв’ю чи коментарі, ми регулярно проводимо брифінги та пресконференції, намагаємося робити усе можливе, щоб інформувати людей про стан справ в області. Безумовно, буває, що нас критикують. Буває так, що заслужено і конструктивно. Ми виправляємо, покращуємо ситуацію. І це нормально, — сказав він.

Але в замовних матеріалах, які публікуються у ЗМІ, проти яких мій позов, – немає журналістики. Це не про неї, не про ЗМІ в цілому і не про новинні формати загалом. Це про інструмент пропаганди і політичної дискредитації, маніпуляції. Скоріш за все, це пов’язано і з виборами. Адже незважаючи на те, що голів ОДА на посади не обирають, а призначають, і ми не маємо жодного відношення до політичних партій, в області я асоціююся саме з командою президента і політичною силою «Слуга народу», і подібні замовлення – спроби понизити рейтинг довіри людей до них. Ми в команді президента працюємо для людей, для всіх полтавців. Намагатися наводити аргументи даним редакціям я не буду, тому що з їхнього боку не було жодної спроби уточнити інформацію, я вже не говорю про те, щоб отримати її від першоджерела. Це пряме замовлення, яке отримує пряму відповідь у залі суду

 — підсумував Синєгубов.

В останньому сюжеті каналу «112», зокрема, Синєгубова звинувачують у проблемах на сміттєзвалищі в селі Макухівка.

Із початку серпня на телеканалах «112», NewsONE та ZIK регулярно з'являються критичні матеріали щодо голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова. Так, за останні два тижні на сайті телеканала «112» матеріали зі звинуваченням очільника Полтавщини з'являються майже щодня.  

суд, наклеп, ЗМІ, Олег Синєгубов

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за безжальне вбивство вітчима та підпал матері
  • 95 тисяч гривень за електроплиту й овочерізку: ціну угоди комунальниками переглянуть
  • Суд допитав свідка у справі щодо погроз полтавській журналістці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.