ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:30 15.06

P


Олександр Ейсмонт: експортна логістика має відповідати викликам

Легализация азартного бизнеса способствовала модернизации игрового контента. Онлайн-казино Космолот рассказывает о развитии гемблинга.

Олександр Ейсмонт: експортна логістика має відповідати викликам

Керівник компанії Євротермінал Олександр Ейсмонт висловився про експортні виклики. Це стосується насамперед диверсифікації вантажоперевезень та спрощеної системи митного контролю.

Ключовий експортний маршрут морем для України зараз недоступний. Морські порти заблоковані і невідомо, чим можуть закінчитися спроби забезпечити безпечний шлях для українських транспортних суден. 

Через війну заблоковано майже 25 млн тонн зерна. Не кажучи вже про інші сільськогосподарські культури, які експортує Україна та є одним із лідерів світового ринку.

Олександр Ейсмонт вважає, що превентивна диверсифікація логістики могла допомогти уникнути такої ситуації. Але відштовхуючись від того, як склалися обставини, необхідно якнайшвидше напрацювати не лише нові маршрути, а й сформувати потрібну інфраструктуру для цього.

Сухі порти з розширеним функціоналом – Олександр Ейсмонт

Наразі протестували перший альтернативний маршрут для експорту зерна через Балтійське море. Щоб масштабувати цей досвід, потрібна велика технічна база. Наприклад, сухий порт у його класичному виконанні, як Євротермінал, не дозволяє перевантажувати сипкі вантажі. Для цього потрібне додаткове технічне оснащення. 

Але щоб реалізувати експортний потенціал України, таке оснащення можна забезпечити, вважає Олександр Ейсмонт. Звичайно, якщо воно буде актуальним і в повоєнний час. 

Адже технічне переоснащення – це інвестиції. Вони не окупляться за один сезон. Проте, можуть дати неймовірний поштовх у розвитку системи логістики на майбутнє. 

Олександр Ейсмонт: мережа сухих портів та гнучка логістика

Сухий порт сам по собі надає широкі можливості для перевізників. Це насамперед полягає в оптимальних рішеннях при перевантаженні товарів і вантажів, в оформленні дозвільних документів на ввезення, сплаті мита там, де це необхідно. 

Олександр Ейсмонт ставить за приклад Євротермінал, найбільше таке підприємство в Україні. Його збудували фактично на пустирі, на болоті. І вся інфраструктура створювалася та доповнювалася залежно від потреб логістичних компаній та запиту на якісний сервіс. Такий досвід можна масштабувати на всю територію України. Це допоможе імпортерам та експортерам скоротити час на доставку та відкалібрувати найоптимальніші рішення у галузі. Такий досвід можна масштабувати на всю територію України. 

логістика, бізнес

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.