ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 14.02


Олексій Гончарук: "Сплячих" ліцензій більше не буде"

Перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук порушив тему "сплячих" ліцензій.

Олексій Гончарук під час візиту на Полтавщину провів ряд зустрічей. Чимало уваги він приділив проблемам у нафтогазовій сфері.

"Це той випадок, коли окремі зловмисники використовують службове становище чи родинні відносини з посадовцями, відвели собі ліцензії на видобуток надр. Потім не ведуть діяльність, нічого не вкладають і чекають, доки зможуть комусь перепродати ліцензію й заробити. Такі ліцензії роками не використовуються, користі державі не приносять, тому Уряд робитиме все, аби їх повернути, щоб стимулювати інвесторів починати там видобуток", – сказав очільник Уряду.

Олексій Гончарук розповів, що для цього підготовлений законопроект, і попросив присутніх на нараді в Полтаві народних депутатів підтримати його у парламенті. Відповідно до цього документа для всіх діятиме одне правило: "не видобуваєш – все одно плати".

 - Це єдина можливість, яка дозволить системно стимулювати такі компанії відмовитися від "сплячих" ліцензій, – сказав Прем’єр-міністр. – Якщо інвестор готовий чесно, на конкурентних умовах, отримувати ліцензію, платити податки, створювати робочі місця – ласкаво просимо.

Олексій Гончарук повідомив, що правоохоронні органи скоординовано й активно займаються справами за фактами видачі "сплячих" ліцензій. На Полтавщині теж є кілька таких справ.

надра, влада, ОДА, Олексій Гончарук, ліцензії, корупція

За темою:

  • Новинський розпочав на Полтавщині глибинне буріння
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.