ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 22.05. 2024


Олена Філонич стала єдиним кандидатом на посаду ректора Полтавської політехніки

Вибори на посаду ректора Полтавської політехніки відбудуться 28 травня. Єдиним претендентом на цю посаду стала Олена Філонич, чинний перший проректор.


Також вона є проректором з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку університету. 

Так, Олена опублікувала свою програму розвитку університету, яку можна переглянути за посиланням

У програмі є три цікавих пунктів — збільшити кількість іноземних студентів з країн ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку) і ЄС, створити електронну базу з навчальними планами, балами, к-стю відвідування пар, поселенням в гуртожиток тощо, завершити термомодернізацію гуртожитків та корпусів по програмі ЄІБ тощо.

Цього року у ректора політехніки Володимира Онищенка закінчуються повноваження.

Професор незмінно обіймає цю посаду із 2003 року, замінивши свого батька. Ректори університетів не можуть обіймати посаду два строки поспіль.

Щоб втриматись на посаді у 2019 році, ймовірно Онищенком, була ініційована зміна назви навчального закладу: з «ПНТУ» на «НУ «ПП» ім. Кондратюка». Але ця спроба все ж таки не дала йому переобратися вчетверте.

 

вибори ректора, Полтавська політехніка

За темою:

  • На Полтавщині "Захист України" викладають за новим форматом
  • Область отримає сотні мільйонів на обіди для молодших школярів
  • Полтавська облрада приймає документи на премію імені Василя Сухомлинського
  • Топ-5 за тиждень :