23:00 03.03

Ляхова виграла "бронзу" чемпіонату Європи з легкої атлетики у Глазго

Третього березня, в останній день змагань чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщені збірна України поповнила свою скарбничку декількома нагородами. Серед них і бронзова медаль нашої землячки Ольги Ляхової.

Кременчужанка Ляхова у фіналі бігу на 800 метрів показала час 2:03,24 хвилини, якого вистачило саме для третього місця. Британка Шелайна Оскан-Кларк показала час 2:02,58 - і перемогла. Другою фінішувала француженка Реней Ламо (2:03,00).

Ця медаль стала четвертою і останньою для збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщені. До цього срібну медаль у Глазго взяв Андрій Проценко (стрибки у висоту), а Ольга Саладуха (потрійний стрибок) та Марина Бех-Романчук (стрибок у довжину) здобули бронзові нагороди шотландського Євро.