16:51 11.02

Ольга Ляхова виграла "золото" чемпіонату країни

Кременчужанка Ольга Ляхова виграла чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні - вона стала кращою у Сумах на улюбленій дистанції 800 метрів.

У Сумах фінішував чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях брали участь і представники Полтавщини. Найкраще за інших виступила Ольга Ляхова, яка принесла області єдине "золото" чемпіонату.

Ляхова не мала достойних суперниць на дистанції 800 метрів. Ольга фінішувала з часом 2:03,48 хвилини.

Я задоволена своїм виступом. Це було свого роду тренування перед чемпіонатом світу. Там може бути все: повільний біг, або дуже швидкий. Завдання було — виграти. Час зараз — не такий і важливий. У мене запланована серія стартів після чемпіонату України. Найближчий  — вже 13 лютого у Франції. Там, думаю, буде вже швидший біг

— резюмувала Ольга у своєму ексклюзивному коментарі для нашого видання.