19:30 13.06

"Олімпія" програла "Мотору" і вибула з боротьби за медалі чемпіонату країни

У матчі-відповіді 1/4 фіналу чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 13 червня "Олімпія" із Савинців програла у Запоріжжі місцевому "Мотору" і вибула з боротьби за нагороди.

Команда з Полтавщини пропустила по голу в кожному з таймів — і програла. «Мотор» мав велику перевагу за моментами та не реалізував ще принаймні чотири чудові нагоди. Нагадаємо, що перший матч суперників прииніс нічию 0:0.

«Мотор» (а також ЛНЗ, «Вовчанськ» і «Вікторія») продовжить боротьбу у півфіналі, а «Олімпія» завершила сезон. Не дуже зрозуміло, що мав на увазі наставник савинчан Олександр Кулик, який після першого чвертьфіналу заявив, що група 2, звідки до плей-оф потрапила «Олімпія», за складом сильніша за групу 3, де грав «Мотор». На полі все було навпаки…