10:00 11.12

"Олімпія" взяла Суперкубок Полтавщини з футболу

У Полтаві на стадіоні "Молодіжний" 10 грудня відбулося догравання матчу за Суперкубок області з футболу. "Стандарт" із Нових Санжар та "Олімпія" із Савинців з другої спроби таки дограли останній поєдинок року.

Стандарт — Олімпія - 1:2
Голи: Вергун 19 — Пономаренко 68, Насібулін 74.
Стандарт: Постранський, гринь, Швей, Манасян, Вовкодав (Ічуаідзе, 56), Бондаренко, Бакланов, Хучбаров, Сінчіков (Курбанов, 78), Вергун, Дрозд.
Олімпія: Васецький, Бірюк, Тарганчук, Фабунмі (Рудченко, 89), Богомаз, Малик, Брага, Насібулін (Співак, 84), Пономаренко (Момот, 90+4), Ковтун, Кунєв (Бурляй, 80).

Цей матч команди розпочали ще тиждень тому на стадіоні імені Бутовського. Тоді на 34-й хвилині пролунала повітряна тривога і матч перервався за рахунку 1:0 на користь чемпіона області — "Стандарта". Під час догравання на іншому стадіоні кращою була "Олімпія", яка зусиллями Пономаренка і Насібуліна двічі забила в другому таймі й здобула трофей.