ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 10.01


Онкогематологічне відділення дитячої міськлікарні поповнилося новим обладанням

Нове спеціальне ліжко отримало від благодійників онкогематологічне відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.

Його придбали за виручені кошти від благодійного ярмарку учні Полтавської загальноосвітньої школи №3.

Зокрема, діти перших-четвертих класів з допомогою батьків напекли солодощів, які потім успішно реалізували небайдужим полтавцям.
 

Благодійники сподіваються що ця допомога — новеньке функціональне ліжко — сприятиме пришвидшенню одужанню діток, повідомляє "ІРТ Полтава". 

Світлана Шевченко завідуюча відділенням онкогематології Полтавської дитячої міської клінічної лікарні зазначила, що діти перебувають у відділенні від місяця до півроку. Це досить складне лікування і знаходитись на комфортному функціональному ліжку, ліжко, яке миється, яке підлягає санітарній обробці - дуже важливо.
За словами учнів, благодійні акції вже стали звичайним явищем у третій школі. Так, у грудні вони збирали книги для маленьких пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні.А ще вихованці цього навчального закладу щороку відвідують дитячий міський притулок "Любисток". Вони влаштовують для своїх ровесників концерти, розважальні програми, пригощають їх солодкими подарунками.

благодійність, онкогематологія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.