ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:54 29.07

P


Яка плойка краще для вашого волосся - конусна або класична з затискачем

Отримати гарні локони або завивку можна, якщо використовувати такий професійний інструмент, як плойка для волосся.

Їх різноманітність зараз є великою, тому що хтось віддає перевагу стайлерам, хтось - потрійні плойці, а інша категорія дівчат віддає перевагу конусній або класичній плойці з затискачем, представленій на сайті https://ksuu-store.com.ua/konusni-plojky. Але щоб підібрати ідеальний варіант приладу для себе, потрібно розібратися в особливостях кожної з них.

Класична плойка для завивки волосся

З плойкою стандартного класичного зразка для укладки знайома кожна дівчина. Це інструмент, оснащений затискачем, який до поверхні, що нагрівається до певної температури, притискає пасмо волосся. Це дозволяє створити пружні та рівні кучері. Серед класичних плойок особливу увагу потрібно звернути на покриття з кераміки. Вона дозволяє отримати великі локони навіть на досить довгому волоссі. Прогрівання нагрівального елемента відбувається рівномірно та поступово. Це сприяє тому, що при дії температурою на пасмо їх стан не погіршується. Тут передбачено лише один режим для нагріву 200 градусів. Для густого, жорсткого і здорового волосся - це оптимальний варіант. Класичну плойку потрібно використовувати тим дівчатам, які бажають отримати по всій довжині волосся рівномірні локони. Вона дозволяє створити дуже стійкі завитки, якщо порівняти з конусною плойкою. Свою універсальність інструмент отримав внаслідок одночасного використання як випрямляча.

Конусна плойка для завивки волосся

Прилад конусного типу відрізняється від класичного варіанта насамперед тим, що не має затиску, а навпаки має кінчик, який звужений, і досить широка основа. Іноді валик такого стайлера представлений прямою формою. Внаслідок відсутності затиску дівчині доведеться самостійно навколо палички вручну обертати пасма та утримувати їх на місці доти, доки не буде отримано бажаного ефекту. За допомогою конусних стайлерів можна створити пляжні локони або досить пухкі кучері. Це пов'язано з тим, що завивка волосся здійснюється з мінімальним натягом у порівнянні з класичною плойкою. Така модель, як конусна плойка, підходитиме для дівчат, які мають локони середньої довжини. Також їх застосовувати можна тим представницям, які бажають трохи підправити й без того від природи кучеряве волосся. Для волосся, яке пофарбоване, і тонких локонів конусна плойка підходить найбільше, оскільки мінімально впливає на їх структуру.

Параметри вибору плойки для волосся

Під час вибору плойки для завивки волосся важливо керуватися деякими ключовими параметрами. Серед них варто виділити такі:

  • потужність - параметр, який позначається на швидкості прогрівання матеріалу. Для домашнього застосування буде достатньо 25-50 Вт, для професійних салонів можна вибрати моделі на 150 Вт;
  • покриття щипців - воно може бути турмаліновим та керамічним, тефлоновим та титановим;
  • наявність терморегулятора - функція, за допомогою якої можна встановлювати температуру в діапазоні від 60 до 200 градусів для створення зачіски;
  • діаметр валика - цей параметр лежить в діапазоні від 10 до 50 мм;
  • змінні насадки - вони представлені конусними, трикутними, циліндричними, знімними зразками та спеціальними прасками для вирівнювання волосся.

При виборі плойки важливо дивитися і на довжину шнура, щоб забезпечити зручне використання приладу.

волосся, дозвілля

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.