ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 07.07


Онлайн-тренажер із ПДР допоможе скласти іспит

Знання правил дорожнього руху (ПДР) є надзвичайно важливим для безпечного водіння. Україна має свої власні правила, яких водії повинні дотримуватися. Щоб допомогти майбутнім водіям вивчити та перевірити свої знання, працює онлайн-тренажер.

 

Заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко розповіла, як можна скористуватися онлайн-тренажером та його функції. 

Він повністю імітує умови, в яких складають іспит на знання правил дорожнього руху у сервісних центрах МВС. 

Переваги онлайн-тренажеру тестів ПДР: 

  • Зручність (Web + застосунок, який працює без інтернету): дозволяє вам проходити тести з ПДР з будь-якого місця та у зручний для вас час. Вам не потрібно відвідувати спеціальні навчальні центри або підлаштовувати свій день під навчання. 
  • Доступність матеріалів: надає широкий вибір матеріалів для вивчення правил дорожнього руху. Ви зможете ознайомитися з офіційними правилами та знаками, переглянути відеоуроки, пройти інтерактивні тренування та багато іншого. Всі матеріали оновлюються, щоб ви мали доступ до найсвіжішої інформації.
  • Практичний досвід: можна перевірити себе на базі офіційних питань. Ви зможете випробувати свої знання, вирішуючи реальні ситуації на дорозі. Це надає вам можливість отримати практичний досвід та виробити правильні реакції на різні дорожні ситуації.
  • Інтерактивність: використовує інтерактивні методи навчання, щоб зробити процес вивчення ПДР цікавим. Ви зможете виконувати завдання, вирішувати головоломки та брати участь у симуляціях, що допоможе вам запам’ятати правила та знаки ПДР більш ефективно.

Як скласти онлайн тест? 

Якщо ви хочете пройти тест на знання дорожніх знаків, потрібно просто зареєструватися на сайті https://pdr.infotech.gov.ua/  та зайти до особистого кабінету. Далі виставити бажані налаштування для білетів і розпочати їх проходження.

Немає необхідності купувати паперові посібники, адже ви у будь-який момент можете з комп’ютера чи телефону зайти сайт та протестувати себе на знання правил дорожнього руху.

 

ПДР, тест, освіта, сервіс

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.