ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 27.11


"Онур" відремонтує відрізок автошляху Київ-Харків-Довжанський

Турецька фірма перемогла в міжнародному тендері на капітальний ремонт траси М-03. Окремі ділянки траси ремонтуватимуть коштом міжнародних державних установ.

Днями у Полтавській облдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи щодо капітального ремонту автодороги Київ-Харків-Довжанський. До складу групи ввійшли представники обласного автодору, фірми "ONUR", профільних департаментів та громадськості.

"Це перше зсідання робочої групи. Її створили, щоб оптимізувати роботу з організації будівництва та капітального ремонту автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах Полтавської області. Наше завдання – з’ясувати та зосередити увагу на проблемних питаннях. Будівництво автошляху на контролі в Президента України Володимира Зеленського. Ті терміни, що зазначені, повинні бути дотримані",

– наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Як зазначив т.в.о начальника Служби автодоріг Полтавської області Анатолій Мягкохліб, об’єкт ремонтуватимуть за кошти міжнародних державних установ. Замовник робіт – "Укравтодор".

"Було розіграно міжнародний тендер, переможці – фірма "ONUR". Вона гарно себе зарекомендувала, якісно виконує роботу",

– сказав Анатолій Мягкохліб.

Капітальний ремонт траси М-03 проводитимуть на ділянках в межах Полтавського, Чутівського, Великобагачанського та Решетилівського районів. Також сюди входить будівництво першої черги обходу Полтави.

Серед проблем, які обговорили, – відсутність місць забору підсипного ґрунту для відсипання земельного полотна автодороги. Зокрема, не вистачає потужності кар’єрів для будівництва. В районах потрібно відвести земельні ділянки, так звані резерви ґрунту, для підсипки земляного шару.

Керівник проєкту Бекір Кая додав, що на майбутнє варто включати до тендерної пропозиції питання резерву підсипного ґрунту.

ремонт, траса, дорога, Онур

За темою:

  • У жителів Полтави не буде гарячої води
  • На реконструкцію адмінбудівлі витратять вісім мільйонів гривень
  • У яких школах Полтавщини планують зробити ремонти. СПИСОК
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.