ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 09.07


"Опалення і світла взагалі може не бути": про роботу шкіл взимку на Полтавщині

У Кременчуці підготували листи, у яких проситимуть партнерів допомогти з закупівлею генераторів для шкіл. Міська влада побоюється, що опалення та електропостачання "взагалі може не бути".

За словами міського голови Віталія Малецького, Кременчук має фінансування у заклади освіти на оплату опалення та електропостачання, яких може і не бути. 

Про це він повідомив під час засідання виконавчого комітету 8 липня, пише Тelegraf.

— Школи все одно будуть опалюватися, тому що там треба підтримувати температуру, щоб не розмерзла вся система опалення. Тут питання не в фінансуванні... Проблема у тому, щоб забезпечити школи електроенергією і теплом, коли не буде стабільного електроживлення певний час. .Ми підготували листи на наших партнерів, просимо допомогти нам з генераторами для шкіл, — сказав Малецький. 

Кременчуцька міська влада анонсувала варіант навчального процесу з 1 вересня. Проте моживо діти навчатимуться у суботу і матимуть 56 діб канікул взимку.

освіта, зимові канікули, опалення, проблеми, генератори, світло, Кременчук

За темою:

  • У Полтавському ліцеї створять шість сучасних навчальних лабораторій
  • Полтавська спецшкола зможе брати участь у міжнародних обмінах
  • У Полтавському педуніверситеті відбувся міжнародний форум із педмайстерності
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.