ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:56 03.04


Опалення полтавцям можуть відключити за три дні

Як довго оселі полтавців будуть опалювати і коли завершиться опалювальний сезон, розповіли нам у прес-службі "Полтаватеплоенерго".

Хоча за вікном уже майже весна, оселі полтавців досі опалюються — дехто з містян скаржиться на спеку в квартирах.

Як повідомляють ЗМІ, в деяких містах України опалювальний сезон вже закрили – наприклад, у Миколаєві, Херсоні, Кам'янському, Кривому Розі та Львові.

Коли очікувати закінчення опалювального сезону в Полтаві, ми запитали в компанії – надавача послуг з теплопостачання, ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".

 

Ми не плануємо ні початок, ні припинення подачі тепла – ми діємо виключно на підставі доручення органів місцевого самоврядування. Для житлового сектору початок і закінчення опалювального сезону відбувається за розпорядженням міського голови. На те, що комусь спекотно від опалення, я хочу зауважити, що є вимога, яка говорить, що рішення про початок і закінчення опалювального сезону приймається на підставі даних про температурний режим зовнішнього повітря

  – прокоментував ситуацію голова прес-служби ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" Олександр Циганок.

Мова йде про те, для прийняття рішення про закінчення опалювального сезону середньодобова температура має перевищувати +8 градусів протягом трьох днів поспіль. Поки що на Полтавщині такої погоди не спостерігається – температура повітря не встигла стабільно піднятися до вказаної відмітки. Тому найближчі три дні очікувати припинення теплопостачання в житлові будинки Полтави очікувати не варто.

Температура теплоносіїв зменшена, у відповідності з температурним графіком, в пунктах подачі тепла – тобто, на котельнях. Для тих же, хто не задоволений спекою в квартирах з централізованим опаленням, Олександр Циганок пропонує самостійно регулювати температуру в приміщеннях за допомогою засувок перед лічильниками теплової енергії, якими обладнані вже майже 80 відсотків будинків житлового фонду.

При цьому, представник "Полтаватеплоенерго" зазначає, що доцільніше повністю перекривати подачу теплоносія на будинок протягом світлового дня, коли зовнішнє повітря більш тепле, та відновлювати на нічний період доби, в який температура поки що наближається до нуля.

Технічна особливість така, що якщо засувку будуть просто потихеньку прикривати, то порушиться цілісність теплопостачання всередині будинку і станеться так, що, скажімо, в квартирах центральних під'їздів теплопостачання залишиться і буде так само дуже тепло, а мешканці крайніх будуть мерзнути, бо батареї будуть зовсім холодні. Тоді виникне питання в людей – а за що, власне, вони мають платити. Тому підкреслюю, що треба робити це раціонально

– додав Олександр Циганок.

теплопостачання, опалення, Полтаватеплоенерго

За темою:

  • Ціна на газ значно зросте
  • У Горішніх Плавнях знизили тарифи на тепло
  • Відновила роботу абонслужба "Полтаватеплоенерго"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.