ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 06.10


Опалювальний сезон у Полтаві має розпочатися 15 жовтня

Опалювальний сезон розпочнеться у вказані терміни за умови зниження середньої добової температури нижче плюс восьми градусів за Цельсієм.

 

Про це повідомив перший заступник міського голови Валерій Пархоменко після закінчення засідання виконкому міської ради 6 жовтня.

"Сьогодні на виконкомі ми прийняли рішення дати дозвіл "Полтаватеплоенерго" розпочати опалювальний сезон з 15 жовтня. Є певні позиції, якщо температурний режим відповідає певним нормам, то тоді включається опалення", — сказав він.

Також Пархоменко наголосив на тому, що росія б'є по інфраструктурним об'єктам нашої країни та розповів, як діятиме міська влада у разі пошкодження котелень.

"Сьогодні ви бачите, що росія б'є по інфраструктурних об'єктах. На випадок надзвичайної ситуації ми через програми підтримки ВПО забезпечуємо альтернативними джерелами тепла. У центри проживання переселенців ставимо інфрачервоне опалення, модульні котельні або газові горілки, щоб забезпечити теплом людей, які там проживають. Також на випадок НС, передбачили 13 центрів обігріву, які будуть забезпечувати людей альтернативними джерелами тепла", - заявив чиновник.

Про місця розташування таких центрів обігріву влада обіцяє повідомити згодом.

тепло, опалення, погода, влада, війна

За темою:

  • Як зігрітися без централізованого опалення: поради "Полтаваобленерго"
  • У Полтаві діятиме понад 100 пунктів обігріву
  • Упродовж кількох днів Кременчук буде з теплом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.