ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:03 11.07


"OpenMarket" продав майно ПМШЕД

"OpenMarket" (ДП "СЕТАМ") продав майно збанкрутілого полтавського комунального підприємства МШЕД, що дозволило виплатити його працівникам борги по зарплаті.

OpenMarket (ДП "СЕТАМ" Міністерства юстиції України) продав майно збанкрутілого Комунального підприємства "Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця", що дозволило виплатити борги по зарплаті перед робітниками у розмірі 332 587 грн.

За 2017 та 2018 роки ДП "СЕТАМ" було реалізовано майно (автомобільний транспорт), що належало підприємству, на суму 2 056 418 грн. На сьогодні вся заборгованість по заробітній платі закрита. Решта коштів піде на погашення інших боргових зобов'язань підприємства.  

КП "Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" більше не має боргів перед працівниками по заробітній платі, а підприємство, як ми вже повідомляли, виключили з переліку найбільших підприємств-боржників Полтавської області.

Робота над ліквідацією боргів – важлива частина роботи Міністерства юстиції. Ми планомірно та ефективно продаємо майно боржників

 — підкреслив генеральний директор "СЕТАМ" Віктор Вишньов.

майно, влада, гроші, борги, господарство, ПМШЕД

За темою:

  • Депутат Полтавської облради Мазур відмовився від "російських" торгових марок
  • Від приватизації на Полтавщині торік бюджет отримав 140 мільйонів
  • Зять російського генерала Капашина хоче повернути своє майно в Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.