ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 27.11


Оперний співак Гришко зустрівся з юною полтавкою, яку рік тому побили однолітки

В Україні чимало дітей стають жертвами буллінга. Поки вчителі, батьки та правоохоронці думають, як впоратися з цією проблемою, до боротьби з негативним явищем долучаються зірки шоу-бізнесу. 


Днями народний артист України Володимир Гришко разом зі знімальною групою "Інтера" відвідав одну з полтавських шкіл, щоб поговорити з учнями про підліткові конфлікти. Також відомий співак зустрівся з дівчинкою, яку рік тому побили однолітки.

Зустріч Володимира Гришка зі школярами проходила в невеликому актовому залі. Діти не соромилися ставити питання зірковому гостю. Звичайно ж, підліткам було цікаво, чи доводилося відомому артисту битися в дитинстві. "Так, безумовно, ми билися, я захищав себе, але ніколи не був ініціатором бійок, – розповів Володимир про свої шкільні роки. – Більш того, я цього боявся, тому що в радянські часи дуже швидко за таке можна було потрапити у колонію і в тюрму".

Серед присутніх в залі була восьмикласниця Дарина Притула. Рік тому вона посварилася з однолітками. Конфлікт переріс у бійку прямо на шкільному подвір'ї. Дівчинку побили так, що вона потрапила до лікарні. Батьки Даші написали заяву в поліцію. Винуватиця побиття отримала два роки умовного терміну. Тоді цю історію обговорювала вся Україна. Даша досі ледь стримує сльози, згадуючи той день.

 - З такими ситуаціями ми стикаємося дуже часто. І олівець, який впав на підлогу, може стати причиною вибитого зуба або розбитого носа, – розповідає директор школи Тетяна Веркалець. – Поява відомої людини, дорослого чоловіка, який приїхав і, виявляється, знає про їхнє життя, каже, що і сам стикався з подібними проблемами, має позитивний вплив на дітей. Ми дуже вдячні Володимиру Гришку, що він відвідав нашу школу.

Сам маестро зізнався, що перейнявся історією Дарини, тому що він – багатодітний батько і знає, якими жорстокими бувають діти. Але його дочка Анна-Стефанія займається карате і завжди сама дає здачі кривдникам. "Звичайно, до неї теж в школі чіплялися: мовляв, твій батько – Гришко, він же такий крутий... Але дочка мені ніколи не скаржилася. Вона сама за себе постояла. Коли до неї підійшли хлопці зі школи, дочка дала гідну відповідь. І це мене спонукало приїхати сьогодні до Даші і привести їй приклад моєї дочки".

Гришко запропонував юній полтавчанці теж освоїти бойове мистецтво і подарував їй абонемент в секцію карате в Полтаві, а також диск із автографом і квитки на свій концерт. "Не тримай на серці зла, прости всіх, хто тобі зробив зле, – звернувся народний артист до дівчини. – Повір, час пройде, а ти будь мудрою. Я тобі пропоную освоїти чудовий вид спорту, щоб захищати себе і таких, як ти".

Дарина запевнила, що обов'язково прийде на концерт Володимира Гришка та буде займатися карате.

буллінг, діти, школа, допомога, культура

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.