ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 29.01


Опішняни лікуватимуть зуби за допомогою нової стоматустановки

Новітню стоматологічну установку придбали за кошти державної субвенції в Опішному на Полтавщині.

Стоматустановка покращить роботу стоматологів, удосконалить процес лікування пацієнтів в Опішнянській лікарні.

Раніше неодноразово опішняни скаржилися на те, що за рентген-знімками порожнини рота кожного разу мають "кататися" чи то до Полтави, чи то до Зінькова, а це витрачений час та зайві гроші на проїзд.  Лікувати ж свої зуби так би мовити "на око" лікаря — вже бояться. Рентген здатен дати вичерпну інформацію про наявність практично всіх стоматологічних захворювань і це невід’ємна частина огляду.

Під час презетації стоматустановки з'ясувалося, що нині вистачає проблем не тільки зі стоматологічним обладнанням: на трьох сімейних лікарів у наявності лише один кардіограф, що створює суттєві незручності.

Хоча у будівлі медзакладу було зроблено ремонт, зокрема, за кошти районного бюджету замінено вікна, але при цьому ліжка залишилися старі. Вони давно потребують оновлення.

На сьогодні лікар Галина Боровик розповіла й про те, що Опішнянська лікарня забезпечує рентген послугами пацієнтів Зіньківської ЦРЛ, бо там вийшов із ладу апарат для проявки знімків, наразі він у ремонті. Про це пише "Голос Опішні".

Серед інших проблем: недоукомплектованість рентген кабінету обладнанням, брак рамок для плівок певного розміру, надмірне навантаження на персонал, бо, як виявилося, в одному приміщенні — і рентген-апарати, і флюорограф (за всіма правилами вони мають функціонувати окремо). А умови праці — відсутність поточного ремонту.

Серед планів —  забезпечення Опішнянської лікарні двома кардіографами, рентгеном для стоматології, обладнанням для рентген кабінету, а також придбанням ще однієї стоматустановки, адже фахових дантистів троє.

здоров'я, безпека, стоматологія, установка, Опішне

За темою:

  • За тиждень в області госпіталізували 227 хворих на ГРВІ
  • Минулого тижня на Полтавщині зафіксували 12 випадків кору
  • У працівниці дитсадка виявили відкриту форму туберкульозу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.