ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 14.05


Оплатити послуги з оформлення біометричних документів можна онлайн

На Полтавщині оплатити послуги з оформлення біометричних документів можна онлайн.

Оплатити послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України за допомогою електронного сервісу “Онлайн-оплата послуг”.

Про це повідомили у Міграційній службі у Полтавській області.

“Звертаємо увагу, оплата послуг за допомогою зазначеного сервісу доступна для обмеженого переліку підрозділів Державної міграційної служби України (які знаходяться поза зоною проведення активних бойових дій)”, – йдеться у повідомленні.

Перелік підрозділів Управління ДМС у Полтавській області, які у період воєнного стану відновили роботу з оформлення біометричних документів, можна переглянути на сторінці у Facebook або уточнювати за телефонами “гарячої лінії” УДМС (0532)60-89-69; (095)1142537 до моменту здійснення онлайн-оплати.

Також додали, що оплатити послуги з оформлення документів також можна самостійно у будь-якому обраному вами банку (реквізити для оплати послуг можна отримати за допомогою електронного сервісу “Платіжні реквізити” або безпосередньо у підрозділі.

послуги паспорт

За темою:

  • Кількість користувачів застосунку "Дія" перевищила 16 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.