ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 20.02


Опоблок облради заявив про відкликання своїх голосів на останній сесії

Фракція Опозиційного блоку в Полтавській обласній раді зробила гучну заяву щодо відкликання своїх голосів щодо всіх питань, проголосованих на останній сесії 16 лютого.

 16 лютого на сесії Полтавської облради відбулися грубі порушення під час голосування питань, внесених до порядку денного, тому депутати облради від "Опозиційного блоку" вимагають визнати голосування недійсними і скликати позачергову сесію облради, на якій всі питання, проголосовані 16 лютого, повинні бути винесені на повторний розгляд.

Шість видів карток для голосування, 90 питань, відсутність нормальної системи підрахунку голосів, непристосоване приміщення, величезна кількість людей, неможливість почути головуючого зробили неможливою нормальну роботу сесії

– йдеться у заяві фракції  на сайті "Опозиційного блоку".

Відповідальність за такі дії несе керівництво облради, яке зобов’язане було не допустити порушень Регламенту і кричущих фальсифікацій, як це було на сесії 16 лютого, зазначають автори звернення.

У зв’язку з вищевикладеним, фракція Опозиційного блоку в Полтавській обласній раді відкликала свої голоси щодо всіх питань, проголосованих на сесії 16 лютого.

Ми також вимагаємо від керівництва Полтавської облради забезпечити нормальну роботу депутатського корпусу, щоб в подальшому унеможливити подібні фальсифікації і порушення Регламенту

- сказано в заяві.

До фракції "Опозиційного блоку" в Полтавській обласній раді входять шість депутатів, а всього депутатський корпус обласної ради налічує 84 депутатів.

У свою чергу керівництво Полтавської обласної ради назвало заяву опоблоку "банальною демагогією та струшуванням повітря". Керівники облради заявили, що діють у межах своїх повноважень, у відповідності до вимог чинного законодавства та діючого Регламенту. Будь-які звинувачення у порушеннях вважають надуманими та безпідставними.

 Чинне законодавство і Регламент Полтавської обдради не передбачають механізму відкликання голосів після прийняття рішення.

сесія обласної ради, Горішні Плавні, голосування, відкликання голосів, Опоблок

За темою:

  • У Полтаві скликають позачергову сесію міської ради
  • На сесії міськради затвердили нову редакцію програми "Полтавський спротив"
  • Четвертого жовтня відбудеться позачергова сесія Полтавської міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.