ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 21.12


Опозиційні полтавці хочуть висловити недовіру Мамаю

Фракції міськраи Полтави «Слуга народу», «Рідне місто» та «Свобода» подали 14 підписів під пропозицією голові громади Олександру Мамаю скликати позачергову сесію, на якій висловити йому недовіру.

20 грудня депутати Полтавської міськради Вадим Ямщиков, Юліан Матвійчук та Едуард Волков передали на ім’я Полтавського міського голови Олександра Мамая  14 підписів із пропозицією скликати позачергову сесію міськради.

Їхня пропозиція ґрунтується на відповідній вимозі ГС «Координаційна Рада Громадських Організацій учасників АТО».

Депутати фракцій «Слуга народу», «Рідне місто» та «Свобода» підписалися під наступним порядком денним позачергової сесії:

  • «Про дострокове припинення повноважень міського голови Мамая О.Ф.»;
  • «Про внесення змін до Регламенту Полтавської міської ради восьмого скликання»;
  • «Про внесення змін до рішення третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 19 березня 2021 року «Про утворення виконавчого комітету Полтавської міської ради»;
  • «Про звернення депутатів Полтавської міської ради до президента України та Верховної ради України щодо підтримки Проєкту Закону № 2549 від 06.12.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)».

Приводом для дострокового припинення повноважень стало інтерв’ю Олександра Мамая телеканалу «НАШ», у якому він, зокрема, заявив, що на території України воюють США та Росія, а на сході «брат іде на брата». Підписанти вважають такі заяви не є припустимими, адже 8-й рік триває російсько-українська війна, а американська розвідка повідомила про вторгнення РФ вже у 2022 році. Цікаво, що депутати важають політичні підстави достатнім для відкликання мера. Жодних навіть натяків на корупцію депутати не зробили.

 

Міський голова має 14 днів, щоб відреагувати на пропозицію третини депутатів.

У разі його відмови сесію має скликати секретар міськради Андрій Карпов, який разом з членами фракції «Європейська Солідарність» поставив підпис під позачерговою сесією з іншим порядком денним.

Міський голова готовий скликати позачергову сесію, як тільки отримає відповідне звернення. Поки Олександр Мамай тримається на фракціях «За Майбутнє», «Партія простих людей Сергія Капліна» та 2 депутатах ОПЗЖ.

недовіра, Олександр Мамай, розачергоува сесія

За темою:

  • Полтавська міськрада скасувала рішення про ліквідацію ПМШЕДу
  • Зміни до "Полтавського спротиву": що затвердила міська рада
  • У Полтаві скликають позачергову сесію міської ради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.