ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:51 28.03


Оприлюднили прізвища депутатів, які голосували за проект льодового палацу в Прирічному парку

До вашої уваги - прізвища депутатів Полтавської міської ради, які підтримали дозвіл на розробку проекту льодового палацу на березі Ворскли, в Прирічному парку, що на Леваді.

Список оприлюднила громадська діячка Альона Гончаренко.

Ми просимо змінити місце розташування цього cпортивного об'єкта, щоб не допустити забудови набережної Ворскли і зберегти найпотужніший рекреаційний ресурс міста та зону відпочинку. Безперечно, при наявності інвестицій розміром у 3 млн доларів на побудову льодового палацу було би нерозумно від них відмовлятися, але жертвувати "легенями міста" заради спортивного комплексу - шлях, далекий від цивілізованого

 — вважає активістка, яка написала відповідне звернення до Валерія Головка, голови ОДА й очільника обласної хокейної федерації.

Нагадаємо, що в Україні діє державна програма з розвитку хокею, в рамках якої Кабмін виділяє по 100 млн грн на будівництво льодових арен у кожній області. У Полтаві сучасна льодова арена з під'їзними шляхами і місцями під паркування авто, за оцінками деяких депутатів, може зайняти площу 1,5-2 га. Площа ж Прирічного парку становить близько 25 га.

 

спорт, інфраструктура, ОДА, депутати, Левада, міськрада, льодовий палац

За темою:

  • Суд виніс вирок ймовірним убивцям Бабаєва, але відпустив їх на волю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.