ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 10.07


ОПЗЖ висунула Оксану Деркач на посаду міського голови Полтави

"Опозиційна платформа – За життя" несподівано висунула кандидатку на посаду міського голови Полтави, нею стала Оксана Деркач. 10 липня про це повідомили на спеціальній пресконференції. 

 

Деркач, як відомо, працювала на посаді секретаря Полтавської міської ради за каденції Олександра Мамая. Після його відсторонення, пані Оксану позбавили мандату.

"Мені дуже хочеться змінювати Полтаву, мені дуже хочеться щоб, партія прислухалася до тих ідей, які хочеться реалізувати і, звичайно, хочеться, щоб нас підтримали люди, щоб полтавці підтримали ту партію, яка довірила жінці таку важливу роль — вести за собою", – сказала кандидатка на посаду мера.

Ілля Кива заявив, що вірить у перемогу на виборах, і що Полтаві потрібна "жіноча рука".

"Полтава - моя мала батьківщина. Це місто, доля якого мені не байдужа - тут пройшло моє дитинство, тут росли мої діти! І це місто з величезним потенціалом. Ми зобов'язані його реалізувати. Ми повинні розірвати кільце поруки і корупції. Покласти край цій вакханалії. Тому Полтаву повинна очолити нова людина - досвідчена, творча! Я радий представити людину, що розділяє мої переконання. У Оксани Деркач є мета - зробити місто квітучим, і я вірю в її перемогу. Я вірю в нашу перемогу!", - написав Кива на власній сторінці у соцмережі.

політика, вибори, ОПЗЖ, Оксана Деркач

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.