ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 09.05


Особистий фонд депутата облради хочуть збільшити вчетверо

На черговій сесії облради окремі депутати висунули ініціативу збільшити особистий депутатський фонд у чотири рази. Це обійдеться обласному бюджету у 340 мільйонів гривень.

Пропозицію до проекту рішення Полтавської обласної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018-2020 роки» підготувала група депутатів, які позиціонують себе як опозиція до діючого керівництва облради: частина БПП на чолі із Іриною Степаненко, РПЛ, Батьківщина, екс-члени фракції ВО Свобода та УКРОПу.

Пропозиція передбачає забезпечити діяльність Фонд розвитку територій області на поточний рік на 340 млн грн:

  • 2018 рік – 85 млн грн;
  • 2019 рік – 425 млн грн;
  • 2020 рік – 85 млн грн.

Фонд розвитку територій області по суті є платежами, що отримує кожен депутат обласної ради для розвитку свого округу. Наразі один депутат отримує по 1 мільйону (всього на благо області трудиться 85 депутатів

Як пише Зміст, якщо ініціативу підтримають колеги, - кожен отримає додатково по 4 мільйони. Це обійдеться платникам податків у «зайві» 340 мільйонів гривень.

Зазначимо, що в двох департаментах – департаменті фінансів і департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій, – повідомили, що  збільшення обсягів Фонд розвитку територій області не передбачено,«відсутні розрахунки та соціально-економічні обґрунтування необхідності коштів, відсутність в обласному бюджеті реальних фінансових можливостей, та не підтримали внесення змін до Програми.

депутат, фонд, збільшення, облрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.