ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 13.12


"Останній бастіон" отримав ліцензію на інформаційний супутниковий телеканал

13 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати ліцензію на супутникове мовлення новому інформаційному телеканалу з Полтави "Останній бастіон" (ТОВ "Останній бастіон").

"Останній бастіон" існував дотепер як громадська спілка, сайт і газета. У вересні 2018 року на цифровому конкурсі на вільні місця в мультиплексі МХ-5 для місцевих і регіональних телеканалів "Останній бастіон" виграв цифрові частоти в чотирьох населених пунктах Полтавської області – селах і селищах Іскрівка, Кобеляки, Красногорівка і Переліски. Нині канал вирішив отримати супутникову ліцензію, завдяки чому зможе зайти в кабельні мережі, а дивитися його зможуть глядачі по всій Україні.

Де-юре власник і директор ТОВ "Останній бастіон" — Віталій Собакарь, директор аграрного ПрАТ "Полтавське". Але канал у Нацраді представляв голова громадської спілки "Останній бастіон" Геннадій Сікалов.

За словами пана Сікалова, він є інвестором цього каналу. "Гроші моєї родини, моєї дружини. У мене агропромисловий бізнес: 2500 гектарів чорноземів в обробітку", – відповів він на запитання членів Нацради, звідки має кошти на канал.

Якщо на цифровому конкурсі канал презентувала майбутня головна редакторка Наталія Рясна, яка раніше працювала на телеканалі "Лтава", то нині – Тамара Гусейнова, виконавча продюсерка. Вона також працює ведучою на "Українському радіо" і, за її словами, поєднуватиме ведення ефірів на радіо з продюсуванням каналу в Полтаві.

Пані Гусейнова розповіла, що студію каналу "Останній бастіон" проектував художник-постановник Євген Захаров, чоловік члена експертної ради Української телевізійної академії Ольги Захарової. "Ця студія буде модульно змінюватися, тобто лінійками. За рахунок екранів може бути різна подача. Ми збудуємо студію, за нашими розрахунками, за півроку", — розповіла пані Гусейнова.

Член Нацради Олег Черниш зауважив, що регіональний мовник має розуміти рівень затрат на супутникове мовлення. Геннадій Сікалов відповів, що в бюджеті мовника враховано щомісячну оплату $ 9 000 за супутникове поширення сигналу.

"У протистоянні з правоохоронними органами, силовими структурами, людям ніхто не може допомогти. Завдяки нашому юридичному департаменту ми 99% справ для людей виграємо", — заявив Геннадій Сікалов.

Члени Нацради шістьма голосами підтримали видачу ліцензії "Останньому бастіону", Ольга Герасим’юк утрималася.

За інформацією "Детектора медіа" з кількох джерел, до проекту "Останній бастіон" має стосунок телепродюсер Дмитро Носіков, який перезапускає телеканал TVi.

телебачення, ліцензія, Нацрада, Останній Бастіон

За темою:

  • "Займаюся улюбленою справою і допомагаю захищати Україну", – полтавський журналіст Коба
  • У Полтаві обговорили проблеми регіональних медіа
  • ШІ генерує ведучих новин: що розповів Джон Кременчуцький
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.