ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 02.06


Освітяни Полтавщини підбили підсумки навчального року

Днями у Полтаві відбулася розширена робоча нарада з керівниками органів управління освітою міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад області.

Нарада складалася з двох частин. Почали з підбиття підсумків 2017/2018 навчального року.

Чотири школи із Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів та Решетилівки вже апробували стандарт Нової української школи. Пишаємося, що вже маємо певне оснащення в цих навчальних закладах і позитивні відгуки батьків. Маємо освітню субвенцію, яка розподілена між областями. Вона вже на місцях і ми повинні правильно нею розпорядитися, враховуючи рекомендації МОН: придбати сучасні меблі для початкової школи, відповідне обладнання, дидактичні матеріали. Понад мільярд гривень субвенції спрямують і на підготовку вчителів перших класів по всій країні

– наголосила Олена Харченко, головна освітянка області.

Нова українська школа (НУШ) стартує 1 вересня. Що потрібно, аби проект успішно реалізувати на Полтавщині – обговорили в другій частині наради. Йшла мова і про умови зарахування учнів до перших класів. Відповідно до них діти до школи йдуть за територіальним принципом. Прийом документів до навчальних закладів закінчився 31 травня.

У 2018/2019 навчальному році першокласники НУШ для навчання в школі безкоштовно отримають набори LEGO, які можна використовувати для інтегрованого навчання, літературного читання, занять з математики, пошукової проектної діяльності, ігор і фізкультхвилинок, як інструмент в роботі практичного психолога. І, що дуже важливо, за допомогою цих наборів можна ефективно розвивати оперативну пам’ять дітей.

На порядку денному наради було і питання щодо розширення інклюзивного простору в контексті реформи системи закладів інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2020 роки.

Особливу увагу учасники засідання зосередили на заходах щодо збереження життя і здоров’я дітей під час літніх канікул та оздоровчої кампанії.

освіта, нарада, влада, школа

За темою:

  • Міське управління освіти задорого купує яйця
  • Раптово помер викладач Полтавського педуніверситету
  • Сорок іноземних волонтерів учитимуть полтавців мовам
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.