ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:28 15.01


"Отамани" таки виступатимуть у чемпіонаті WSB, а в складі можуть з'явитися шестеро полтавців

Команда "Українські отамани" виступатиме у новому чемпіонаті Всесвітньої серії боксу, а в її складі можуть з'явитися шестеро боксерів з Полтавщини.

Уже 16 січня розпочинається черговий чемпіонат ВСБ (Всесвітньої серії боксу), в якому із незначним запізненням стартуватиме таки команда "Українські отамани".

Запізнення пов'язане з фінансовими проблемами, які за словами президента Федерації боксу України Володимира Продивуса, будуть вирішені. Він, зокрема, повідомив: "Нині сума інвестицій у клуб складає близько чотирьох мільйонів доларів. Уже за кілька днів ситуація буде остаточно вирішена. В планах у нас зібрати амбітну команду, до складу якої увійдуть молоді, виключно українські боксери".

ВСБ уже зарезервувала місце для "Отаманів" у чемпіонаті 2016 року (16 команд) - у групі "А", в якій суперниками українських боксерів будуть: "Турецькі завойовники", "Китайські дракони" і "Кубинські приборкувачі". "Отамани" стартують у чемпіонаті з третього туру - домашнім матчем з "Китайськими драконами" – 30 січня.

Як прогнозують фахівці українського боксу, цього сезону у складі "Отаманів" може виступити найбільша за всю історію група боксерів Полтавщини. Серед них - досвідчені Олександр Хижняк, Денис Пояцика, Віктор Вихріст, а також перспективні боксери, які в останні дні 2015 року завоювали на молодіжному чемпіонаті України золоті медалі - Зоравор Петросян, Євген Павловський та "срібний" Андрій Агєєв. Якщо для трійки досвідчених наших земляків цей чемпіонат ВСБ може принести олімпійські ліцензії уже 2016 року, то для трійки перспективних боксерів Полтавщини цей чемпіонат ВСБ може стати першим кроком вже до наступних Олімпійських ігор - 2020 року.

А тим часом уже 16 січня у першому турі нашої групи (група А) чемпіонату ВСБ "Турецькі завойовники" у Стамбулі прийматимуть "Китайських драконів".

Артур ЗАПЕКА

бокс, Хижняк, Вихріст, Отамани, Пояцика, спорт

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.