ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 05.12


ОТГ на Полтавщині будуватиме три гуртожитки для фахівців, які приїдуть на роботу

Протягом кількох років на території Білоцерківської ОТГ збудують три гуртожитки для фахівців (освітян, медиків, інших кадрів), які приїдуть туди на роботу.

Це житло зможуть надати і місцевим людям похилого віку, які потребують догляду. 

Щодо претендентів, то вже скоро, за словами голови названої громади Івана Лещенка, буде на це кадрова конкуренція.

Через 3-4 роки на території нашої громади плануємо збудувати три великих за чисельністю гуртожитки у різних населених пунктах. Один – на 28 місць, ще один – на 44, і третій – на 38. Нове житло зведем у селах: Білоцерківка, Бірки і Балаклія. Очікуємо, що буде можливість пропонувати людям такі заробітні плати, що матимемо кадрову конкуренцію

 — зазначив Іван Лещенко.

Основний фінансовий тягар у будівництві житла на себе візьмуть підприємства, які працюють на території ОТГ. Вони реалізують цей проект з допомогою дольової участі громади.

Нещодавно у Білоцерківській ОТГ занедбаний дерев’яний міст через річку Псел між двома селами (Балаклією та Колосівкою) вдалося замінити на новий. На це витратили мільйони гривень.

Сучасна споруда тепер не лише виконує свої прямі функції, а й має естетичну окрасу. Уздовж мосту розмістили металеві фігури, що символізують добробут та щастя. Раніше водії шкільних автобусів не наважувалися возити аварійним мостом дітей.

Шкільний автобус, який забезпечував доставку учнів із села Колосівка, зупинявся перед цим мостом, і діти переходили пішки аварійний цей міст

- говорить Іван Лещенко.

Білоцерківська громада об’єднує 4 села - Білоцерківку, Балаклію, Бірки, Поділ. Її населення нараховує 4921 людей.

ОТГ, реформа, проекти, житло

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.