ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 31.01


ОВА оновлює Стратегію регіонального розвитку Полтавщини

У вівторок, 31 січня, відбулося друге засідання робочої групи із внесення змін до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки. 

 

Свої напрацювання щодо змін представили Департамент будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики, управління інфраструктури, управління цифрової трансформації ОВА.

Зважаючи на повномасштабну війну російської федерації проти України, змінилося чимало пріоритетних моментів. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Наразі гостро постало питання відновлення зруйнованих та пошкоджених об’єктів. Також у зв’язку з напруженою ситуацією в енергосистемі є необхідність у забезпеченні об’єктів критичної інфраструктури області аварійними джерелами електроживлення, що дозволить уникнути надзвичайних ситуацій при аварійних відключеннях електромережі. 

Окрім того, в чинній Стратегії напрями, що стосувалися цифрової трансформації, були передбачені в кожній зі стратегічних цілей. Наразі ініційовано вивести зазначений напрям в окрему стратегічну ціль. Від впровадження цифровізації залежить рівень розвитку як області, так і цифрової грамотності населення.

За результатами обговорення члени робочої групи визначили додаткові вектори, які мають бути включені до Стратегії.

влада, війна, ОВА, розвиток

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.