ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 21.08

P


Парфумований дезодорант vs. звичайні дезодоранти: що обрати для комфорту та ефективності

 

Стійкі аромати можуть набувати різних форм. Найпопулярніші з них – парфуми, парфумована та туалетна вода, одеколон. Парфумерія також включає мало відомий парфумований дезодорант. Його відрізняє менш насичена 2-8% концентрація арома олій і більш щадна спиртова основа – 70-75%. Deo Parfum містить 3-10% ароматичних речовин. Незважаючи на приємний аромат, його дія зводиться до усунення неприємного запаху, тобто маскування запаху поту завдяки вмісту антибактеріальних і ароматичних речовин.

Значимість дезодорантів у повсякденному догляді за собою 

Це косметичний засіб, метою якого є усунення неприємного запаху, що часто супроводжує інтенсивне потовиділення. Він виконує своє завдання, запобігаючи надмірному розмноженню бактерій, які природним чином зустрічаються на поверхні нашого тіла. Крім того, завдяки вмісту натуральних ефірних олій, дезодорант збагачений приємним ароматом. 

Звичайні дезодоранти: переваги та обмеження

Дезодорант звичайним є одним із найчастіше використовуваних косметичних засобів – як жінками, так і чоловіками. Він виконує загальну всеосяжну функцію – зводить до мінімуму дискомфорт, пов'язаний з потовиділенням, і зберігає свіжість. Крім нейтралізації запаху, звичайний дезодорант покликаний пригнічувати оксис-процеси, а також уповільнювати ріст бактерій. Його аромат в рази інтенсивніший, навіяний нотами відомих парфумів. На ринку представлена велика кількість косметичних засобів проти потовиділення. Вони розрізняються за запахом, типом і способом дії, а також за формою нанесення на шкіру. Це спрей-дезодорант, а також антиперспірант-стік або кульковий. Перевага звичайного дезодоранта?

  • Сучасні препарати забезпечують ефективність проти поту, та підтримують активність людини протягом певного часу. 
  • Борються з бактеріями, відповідальними за утворення неприємного запаху. 
  • Не містять солей алюмінію, сульфатів і парабенів. Це означає, що вони не викликають подразнення, а також можуть використовуватися жінками, схильними до алергії. 
  • Не залишають непривабливих, білих слідів на одязі.

Обмежуючими факторами звичайних дезодорантів є вміст агресивніших інгредієнтів або ароматичних хімічних речовин, які потенційно подразнюють шкіру. Для багатьох людей вони спричиняють подразнення, висипання або інші алергічні реакції.

Парфумовані дезодоранти: особливості та привабливість

Парфумований дезодорант (Deo Parfum) – це вид продукції, що поєднує в собі властивості звичайного дезодоранту і туалетної води або одеколону. Він містить 3-10% ароматичних речовин. Це чудова альтернатива для тих, кому не подобаються важкі, стійкі запахи парфюму та інтенсивний аромат туалетної води. Його можна порівняти з ароматичним спреєм, тому він ідеально підійде для швидкого освіження. Він набагато дешевший за парфуми, і водночас має ті самі ароматичні композиції. 

Парфумований дезодорант можна використовувати як на тілі, так і на одязі, не побоюючись, що на них залишаться плями. Здебільшого випускається в скляних, зручних флаконах з атомайзером, які ви знайдете в розділі парфумерії. Порівняння парфумованого дезодоранту зі звичайним, переваги та особливості:

  • Парфумований дезодорант має ароматичні функції, але не має антиперспірантних властивостей як звичайний. 
  • Має низьку концентрацію ефірних олій, що робить його запах менш стійким та інтенсивним, ніж туалетна вода. 
  • Парфумований дезодорант має стриманий, тонкий запах, який забезпечує приємний, ніжний аромат. 
  • Його можна взяти як зразок аромату, перш ніж купувати дорожчі парфуми, оскільки обидва продукти містять одні й ті самі есенції.

Поради та рекомендації щодо вибору дезодорантів

Під час вибору натурального дезодоранту слід звертати увагу на компоненти, які в ньому містяться. Найкраще обирати препарат, який не містить шкідливих хімічних речовин, таких як алюміній, парабени та фталати. Також варто обрати дезодорант, який має приємний запах і підходить під індивідуальний тип та потреби шкіри. Людям, схильним до надмірного потовиділення, варто шукати дезодорант з інтенсивнішою формулою, мета якого нейтралізація запаху поту. Людям, які мають чутливу шкіру, варто шукати найменш інтенсивний засіб.

парфуми, дезодорант, тіло

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.