ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 06.11


Парк "Перемога" обіцяють оновити наступного року

Проект реконструкції міського парку культури та відпочинку "Перемога" представили на засіданні консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму облдержадміністрації. 

 

Роботи планують виконати наступного року. Проект передбачає реконструкцію верхньої частини парку – зон відпочинку та місць для проведення культурно-масових заходів.

Як розповів начальник міського управління капітального будівництва Володимир Годня, на території парку встановлять п'ять дитячих майданчиків, переоблаштують центральний вхід, демонтують старий фонтан, висадять нові дерева та кущі.

 — Напрямки доріжок змінювати не будуть. На центральному вході встановлять альтанки. Чаша нового фонтану буде 9 метрів, а навколо буде "сухий фонтан". Вночі його будуть підсвічувати. Ліворуч від центральної алеї встановлять сучасний ігровий дитячий майданчик із гумовим покриттям. 50 тисяч євро для майданчика надає німецька компанія GIZ. Стільки ж грошей виділять із міського бюджету, - сказав Володимир Годня.

Він зазначив, що, при розробці проекту за зразок брали центральний парк культури та відпочинку імені Горького — міський парк Харкова. Зокрема, в частині побудови громадських туалетів. Також замінять систему освітлення та водопровідну мережу.

У планах — збудувати на території парку дитячу залізну дорогу. Оновлять і оглядовий майданчик та встановлять підіймач. А ще в парку буде ретро-зона для людей похилого віку та гостьовий майданчик для атракціонів.

 — Нині ми маємо погодження з відповідного міністерства щодо екологічних норм. При проектуванні отримали від обласного управління екологічної інспекції відповідні погодження. Обстежили всі зелені насадження. Виявили рослини, які очистять від омели. Аварійні дерева зрізали, - зазначив Годня.

проект, влада, гроші, парк, реконструкція

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.