ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 03.01


Пасажирських авіарейсів із Полтави цьогоріч не буде

Обласна влада виділила жалюгідні шість мільйонів гривень на утримання аеропорту "Полтава" у цьому році. Пасажирських рейсів із Полтави в 2020 році, на жаль, не буде.


В ефірі PTV новий очільник області Олег Синєгубов розповів про перспективи полтавського летовища у новому році.

"Вважаю, що такий стратегічний об'єкт, як аеропорт, потрібен Полтаві. Так само вважають і депутати Полтавської обласної ради. Цього року ми виділили 6 мільйонів гривень, щоб і надалі утримувати аеропорт. Але пасажирських рейсів із аеропорту "Полтава" в 2020 році не буде. Я переконаний, що полтавці мають це знати", - зізнався Синєгубов.

Основною причиною відсутності рейсів зараз є і залишається, за словами очільника області, стан злітно-посадкової смуги аеропорту. Вона не відповідає жодним критеріям для прийому літаків. 

"Компанія, яка здійснила кілька рейсів із Полтави до Єгипту та Туреччини в 2019 році, коли перевірила стан смуги, була налякана, бо ці польоти могли закінчитися трагічно. По-перше, смуга не розрахована на прийом таких бортів ні за шириною, ні за довжиною, ні за якістю. По-друге, під тиском літаків злітна смуга просіла й вкрилася тріщинами", - сказав Олег Синєгубов.

За підрахунками спеціалістів, на реконструкцію та капітальний ремонт злітно-посадкової смуги аеропорту "Полтава" необхідно ще близько 200 мільйонів гривень, проте обласний бюджет таку суму не надасть. Влада Полтавщини має звернутися за допомогою до Президента та Прем'єр-міністра України, щоби мати змогу отримати фінансування за державними програмами. 

До речі, під час перевірки використання коштів, наданих аеропорту "Полтава" на відновлення роботи, були виявлені факти зловживань. За ними відкрите кримінальне провадження.

інфраструктура, транспорт, аеропорт, влада, гроші, туризм, ОДА, кримінал

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.