ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:53 02.11


ПАТ "Полтавагаз" виграв суд із газовою заправкою

Вищий господарський суд України задовільнив касаційну скаргу "Полтавагазу" у справі щодо несанкціонованого відбору природного газу на газовій заправці. "Екометану" повністю відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Як нагадала прес-служба "Полтавагазу", наприкінці минулого року газовики звернулися до правоохоронних органів.

Причина — підозри на несанкціонований відбір природного газу на заправці ТОВ "Екометан" у Полтаві по вулиці Петлюри, 79.

Під час слідчих дій у досудовому розслідуванні на заправці провели обшуки, вилучили лічильники обліку газу та тимчасово припинили газопостачання. Працівники поліції виявили факти втручання в роботу лічильників і несанкціонованого відбору природного газу.

Тим не менш, товариство "Екометан" визнавати провину і відшкодовувати завдані збитки в сумі майже 4 млн грн відмовилося. Натомість, робило заяви в ЗМІ, в яких звинувачувало "Полтавагаз" в упередженості.

Більше того, товариство "Екометан" подало позов до суду, в якому вимагало визнати дії "Полтавагазу" неправомірними та стягнути з останнього вартість  недоотриманого природного газу.

Господарський суд Полтавської області, враховуючи обставини справи, дослідивши  докази – у задоволенні позовних вимог "Екометану" повністю відмовив. Натомість Харківський апеляційний господарський суд задовольнив їх частково.

Фінал —  засідання Вищого господарського суду України 31 жовтня. Він задовільнив касаційну скаргу "Полтавагазу" і залишив у силі рішення Господарського суду Полтавської області.

У "Полтавагазі" зазначають, що щороку виявляють сотні правопорушень з боку як побутових, так і не побутових споживачів. У минулому році зафіксовано 485 випадків незаконних врізок в газорозподільні мережі, використання газу в обхід лічильника та інших порушень задля несанкціонованого відбору природного газу.

Кожен такий випадок — не просто порушення законодавства і мільйонні збитки для підприємства, а й створення загрози здоров’ю та життю людей.  

Полтавагаз, Екометан, суд

За темою:

  • Вища рада правосуддя звільнила суддю Київського райсуду Полтави
  • Збір допомоги військовим рф: оголосили підозру "благодійниці" з Полтавщини
  • У Полтаві засудили двох чоловіків, які воювали на боці рф
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.